Zpět na reference

PX AUTO PF2006-2011

Klient: PX AUTO PRAHA
Typ: Ideové a koncepční řešení, grafické zpracování, sazba, pre-press a produkce
Realizováno: Listopad 2010
Odkaz: http://www.pxauto.czPopis:

Pro společnost PX AUTO PRAHA připravujeme posledních 6 let vždy stejnou novoroční sadu, obsahující novoročenku s obálkou, tričko a šňůrku na krk. Vždy se snažíme o inovaci po stránce grafického designu, tak aby několik let opakovaný reklamní předmět získal punc originality.

V roce 2005 jsme připravili motiv inspirovaný dopravní značkou "Check under your car before driving away" z oblastí Aljašky.

V roce 2006 jsme v návaznosti na uvedení nového modelu Audi R8 zpracovali vektorový motiv na trička a pro novoročenky jsme připravili školu smyku pro vozidla s předním i zadním náhonem.

V roce 2007 jsme novoročenku unifikovali motivem předseknutého samostojného papírového stromku a jako motiv na trička jsme zvolili historický model VW Beetle.

V roce 2008 jsme opět zvolili jako nosný motiv přicházející model Audi A1, který jsme pomocí retuší a montáží vytvořili na základě vizualizací, které byly dostupne pouze na interneu ve velmi nízkém rozlišení.

V roce 2009 jsme vytvořili vizuál postavený na výtvarně zpracovaném čísle 2010, které jsme zkombinovali se skicou nového modelu Audi TT.

V letošním roce jsme zpracovali motiv nočního záběru s dlouhou expozicí, který jsme následně kompletně přepracovali pro potisk na trička. Novoročenku jsme opatřili elegantním lesklým lakem s číslu 2011, které dodali blahopřání patřičný efekt.

Poskytnuté služby:
Kreativa a grafický design
Produkce a realizace

Další reference