Zpět na reference

Topdent: web a vizuální styl pro dentální kliniku

Klient: Topdent s.r.o.
Typ: Webdesign a tvorba WWW, kreativa a grafický design, logo a firemní identita
Realizováno: Srpen 2015
Odkaz: http://www.topdent.cz/Popis:

Pro síť stomatologických ordinací Topdent jsme připravili redesign loga a vizuální styl, který jsme aplikovali na novou webovou prezentaci. Úprava loga zachovala vizuál i jeho barevnost, my jsme si pohráli s variantami fontu a rozložením loga. Výsledkem je jednoduché logo, které navozuje pocit čistoty a spolehlivosti.

Krásnou kreativní výzvou pro nás byla série ikonek, které reprezentují jednotlivé odbornosti a služby kliniky. Klientovi jsme připravili několik verzí vizuálů. „Zde se ukázalo, jak je důležité dobře naslouchat klientovi a pochopit jeho byznys,“ dodal Marek Říha, kreativní ředitel. „Abychom mohli ikonky dobře navrhnout, ponořili jsme se do stomatologického tématu a výsledkem jsou vizuálně poutavé symboly, které shrnují danou službu. I zde se opět ukázalo, že naše filosofie Business Friends Forever nese své sladké plody. Topdent byl z ikonek nadšený a i my jsme si užívali tuto zajímavou práci.“

Ve stejném duchu jsme připravili i vizuální styl, který je založen na animované formě, která odlehčuje jinak seriózní téma zubního lékařství.

Responzivní webová prezentace má umožnit zejména snadné nalezení nejbližší zubní kliniky a detailních informací o ní jak stávajícím, tak potenciálním klientům. Naším hlavním cílem proto bylo maximálně zjednodušit strukturu webu, aby uživatel vše intuitivně našel.

Poskytnuté služby:
Webdesign a tvorba WWW
Loga a firemní identita
Kreativa a grafický design

Další reference