Zpět na reference

Pražská plynárenská: kampaň pro regiony a slevová akce

Klient: Pražská plynárenská a.s.
Typ: Web design a tvorba WWW, Kreativa a grafický design
Realizováno: Leden 2014Popis:

Pro Pražskou plynárenskou jsme připravili dvě kampaně: Energie od plynáren – plyn a elektřina i ve vašem kraji a Žlutá střídá modrou, plyn za cenu dobrou.

Energie od plynáren – plyn a elektřina i ve vašem kraji
Kreativní oříšek nám zadala Pražská plynárenská, která potřebovala podpořit prodej elektřiny v regionech. Kampaň jsme postavili na typických představitelích a atributech jednotlivých krajů.

On-line část kampaně pro regiony byla plánovaná na jaro 2013. Vytvořili jsme landing page, která celou kampaň zastřešovala a sloužila k akvizici nových klientů. Pomocí bannerů jsme na tuto landing page přivedli kolem pěti tisíc návštěvníků za měsíc.

Pro offline část kampaně jsme připravili inzerci do Katky a outdoorové poutače. Dále jsme zvelebili pobočku v Hradci Králové. Nafukovací oblouk byl použitý při oslavě Dne dětí v Ústí nad Labem.

Žlutá střídá modrou, plyn za cenu dobrou
Pro kampaň jsme připravili landing page s praktickými tipy, jak šetřit energie v domácnosti. Incentivou byla 11% sleva na plyn. Kampaň doprovázely bannery na spotřebitelských webech.

Pro offline část komunikace jsme navrhli reklamní banner o rozměru 5 x 12 m, který zval k návštěvě pobočky v Hradci Králové. Dalšími prvky byly samolepky s radami a reklamní spot vysílaný v autobusech, opět v Hradci Králové.

Poskytnuté služby:
Webdesign a tvorba WWW
Kreativa a grafický design

Další reference