Zpět na úvod

Vybrané reference - Kreativa a grafický design / rok 2007

Vybrali jsme pro Vás průřez tím nejzajímavějším či nejpovedenějším ze všeho, co jsme měli tu čest pro naše zákazníky realizovat.
Vítejte ve světě Insidea...

Je aktivní filtr na rok realizace | 2007 na službu | Kreativa a grafický design


Moollo

Pro společnost G.E.Cmax group jsme vytvořili název nové značky reklamního textilu MOOLLO. V první fázi jsme zpracovali logo a symbol značky se základní aplikací na labelech, zipech a dalších prvcích.


Integrated Solutions

Pro společnost Integoo, která se zaměřuje na řešení a realizaci integrovaných bezpečnostních systémů jsme vytvořili logotyp a základní corporate identity.


Umění pro radost a dobrou investici

Naše velmi úzká spolupráce s Galerií Kotelna začala již v roce 2007 a to přípravou tiskových materiálů na celou řadu vernisáží. V průběhu roku 2008 a 2009 jsme pak následně vytvořili nové logo a základní vizuál galerie.


CompuNet web

Pro společnost CompuNet s.r.o. jsme graficky zpracovali a připravili vizuální podobu webových stránek.


Renault Retail Group CZ

Pro společnost Renault Retail Group CZ, distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, jsme vytvořili korporátní design webových stránek společně s XHTML šablonami a postavili je na našem administračním systému inCMS.


Dacia - Renault Retail Group CZ

Pro společnost Renault Retail Group CZ, distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, jsme vytvořili produktovou prezentaci značky Dacia s XHTML šablonami a postavili je na našem administračním systému inCMS.


TESLA

S věhlasnou společností TESLA jsme spolupracovali již několik let v rámci vizuální komunikace značky. V rámci rebrandingu jsme se podíleli na implementaci nového loga a celé vizuální identity. Tvořili jsme nejrůznější merkantelie, bannery, reklamní stojany apod.


Školní.cz ... obchod pro školy.

Pro společnost MY DVA holding a.s. jsme graficky zpracovali a připravili vizuální podobu webových stránek divize školního nábytku - Školičky.cz.


Bydlení Pod Vinohradem

Náš dlouholetý klient stavební společnost JR GROUP nás požádala o vytvoření loga a vizuálního stylu pro nově vzniklý jedinečný developerský projekt v Braníku pod názvem Bydlení Pod Vinohradem.


Dentmedico.cz

Pro zubní kliniku Dentmedico, největší zdravotní zařízení svého druhu v ČR se zaměřením na komplexní stomatologickou péči pokrývající všechny potřebné specializace,jsme vytvořili přehledný design webových stránek společně s XHTML šablonami.


Pxauto.cz ... Komplexní péče o Váš vůz.

Pro společnost PX AUTO PRAHA, špičkové servisní a prodejní středisko značky Audi, jsme vytvořili přehledný design webových stránek společně s XHTML šablonami a postavili je na administračním systému.


H+S bussi

Pro společnost H+S bussi, zajišťující komplexní služby v oblasti osobní a autobusové dopravě, jsme vytvořili nové logo a základní prvky vizuálního stylu.