Zpět na úvod

Vybrané reference - Webdesign a tvorba WWW / rok 2007

Vybrali jsme pro Vás průřez tím nejzajímavějším či nejpovedenějším ze všeho, co jsme měli tu čest pro naše zákazníky realizovat.
Vítejte ve světě Insidea...

Je aktivní filtr na rok realizace | 2007 na službu | Webdesign a tvorba WWW


CompuNet web

Pro společnost CompuNet s.r.o. jsme graficky zpracovali a připravili vizuální podobu webových stránek.


Renault Retail Group CZ

Pro společnost Renault Retail Group CZ, distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, jsme vytvořili korporátní design webových stránek společně s XHTML šablonami a postavili je na našem administračním systému inCMS.


Dacia - Renault Retail Group CZ

Pro společnost Renault Retail Group CZ, distribuční síť prodeje automobilů Renault Retail Group, jsme vytvořili produktovou prezentaci značky Dacia s XHTML šablonami a postavili je na našem administračním systému inCMS.


Školní.cz ... obchod pro školy.

Pro společnost MY DVA holding a.s. jsme graficky zpracovali a připravili vizuální podobu webových stránek divize školního nábytku - Školičky.cz.


Bydlení Pod Vinohradem web

Pro společnost JR GROUP, jsme v rámci tvorby vizuálního stylu vytvořili design webových stránek společně s XHTML šablonami. Nyní intenzivně pracujeme na SEO optimalizaci.


Dentmedico.cz

Pro zubní kliniku Dentmedico, největší zdravotní zařízení svého druhu v ČR se zaměřením na komplexní stomatologickou péči pokrývající všechny potřebné specializace,jsme vytvořili přehledný design webových stránek společně s XHTML šablonami.


Pxauto.cz ... Komplexní péče o Váš vůz.

Pro společnost PX AUTO PRAHA, špičkové servisní a prodejní středisko značky Audi, jsme vytvořili přehledný design webových stránek společně s XHTML šablonami a postavili je na administračním systému.