Zpět na úvod

Vybrané reference - rok 2005

Vybrali jsme pro Vás průřez tím nejzajímavějším či nejpovedenějším ze všeho, co jsme měli tu čest pro naše zákazníky realizovat.
Vítejte ve světě Insidea...

Je aktivní filtr na rok realizace | 2005


Sledujte vysoké rozlišení na plazmových televizorech Pioneer.

Pro společnost BaSys CS jsme lokalizovali a graficky zpracovali kampaň na plazmové televizory značky Pioneer "Sledujte vysoké rozlišení na plazmových televizorech Pioneer".


AVAX ... respects your body.

Pro společnost AVAX, která patří mezi významné výrobce spodního prádla, jsme vytvořili nový logotyp a základní prvky vizální komunikace.


Flagrance branding

V rámci naší dlouholeté spolupráce se společností AVAX, jsme vytvořili novou identitu pro její nově vzniklou značku spodního prádla - Flagrance. Podepsali jsme se tak pod celý nově vzniklý brand.


For your personal solutions

Společnost Alfa Stream, se zaměřuje na poradenskou a konzultační činnost v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů. Vychází z moderního pojetí, které chápe tento obor jako rozhodujícího činitele pro úspěšnost a konkurenceschopnost společnosti.


Školičky

Pro společnost ŠKOLIČKY jsme vytvořili novou firemní identitu vycházející ze dvou postaviček charakteristických pro logo mateřské společnosti MY DVA holding.