Zpět na úvod

Pomáhat je IN

My v Insidea se hlásíme ke konceptu společenské odpovědnosti. Rádi podporujeme projekty, které mají pozitivní dopad na komunitu, do níž naše pomoc směřuje.


Naše dobrovolné předsevzetí “šířit dobro” nás zavazuje k tomu, abychom více přemýšleli o společenském dopadu fungování firmy.
Vřele doporučujeme filantropické aktivity i vám. Nejen, že dělají dobře na duši, ale mají i příznivý obchodní dopad. 66 % Čechů je přesvědčeno, že úspěch firmy a společenská odpovědnost jdou ruku v ruce a 44 % Evropanů ochotně zaplatí víc za produkt společnosti, která vykazuje filantropické aktivity (výzkum HM Treasury 203, Mori 2004 a CSR v ČR 2002).

 

Podporujeme:

Charita ČR

My v Insidea víme, že štěstí je v tom, co dáváme ostatním – a v tom, co dostáváme. Proto spolupracujeme s Charitou ČR, jednou z nejstarších a největších neziskových organizací v republice. Charitě jsme pomohli s marketingovou strategií. Připravili jsme tedy analýzu obsahu a koncepce webové prezentace. Jako hlavní materiál, od kterého se bude marketingová komunikace odvíjet, jsme vytvořili analýzu person. Identifikovali jsme cílové skupiny v české populaci, které mají motivaci pomáhat jako dobrovolníci nebo dárci.

Motýlek

Chtěli jsme přispět na dobrou věc, a proto jsme se stali sponzory KC Motýlek, které pomáhá ulehčit život dětem s různými handicapy. Díky svému mateřskému centru integruje handicapované děti do společnosti zdravých, což je skvělá myšlenka, kterou jsme se za Insidea rozhodli podpořit. Pro KC Motýlek jsme proto vytvořili webovou prezentaci, díky které bude snáze informovat i širší veřejnost o svých aktivitách.

Základní škola Kunice

Je nám sympatický moderní přístup k výuce, která neklade důraz na biflování, ale pomáhá dětem přirozeně objevovat svět. Proto podporujeme Základní školu v Kunicích, která pracuje s dětmi jako osobnostmi a vzdělávání chápou jako společný projekt dětí, rodičů a školy. Připravili jsme nové logo, webové stránky a žákovskou knížku. Tato progresivní instituce navazuje na tradici prvorepublikové školy, a proto jsme zvolili do loga symbol vzdělanosti – sovu. Webová prezentace přehledným způsobem informuje rodiče o všech důležitých momentech. Žákovská knížka má nestadardní zábavnou formu, kterou ocení žáci i rodiče.

Tehovec

Dalším z našich sponzorských projektů je webová prezentace obce Tehovec. Líbí se nám, jak obec rozkvétá, a proto jsme i web pojali velmi moderně a vzdušně. Díky našemu vlastnímu redakčnímu systému je správa webu velice jednoduchá a uživatelsky přátelská.

Tehovec

Uvědomujeme si společenskou zodpovědnost za svět ve kterém žijeme, proto pokračujeme v naší tradici a přispěli jsme na další dobrou věc. Vytvořili jsme novou webovou prezentaci Nadačního fondu Porozumění. Provedli jsme kompletní redesign stávajícího webu a postavili jsme skutečně moderní a graficky vyspělou webovou prezentaci. Návštěvníci webu mají snadno dostupné informace o současných projektech, ale i o těch zdárně ukončených.

Tehovec

Insidea dlouhodobě podporuje neziskové a dobročinné organizace. Koncept vzdělávání i práce s dětmi a mládeží, který ZŠ Říčany uplatňuje, je nám sympatický. Vytvořili jsme pro ZŠ Říčany moderní a plně funkční webovou prezentaci, která usnadní práci zaměstnancům školy, ale i orientaci jejím žákům, rodičům či uchazečům o studium. Webdesign vychází z moderních trendů a vytváří vzdušnou a profesionální atmosféru.


Občanské sdružení Kintari propaguje indonéskou kulturu v České republice. V Indonésii postavilo školu a školku, kde dobrovolníci z řad sdružení vyučují angličtinu. Vzdělání je z našeho pohledu tou nejlepší pomocí, a proto jsme se rozhodli Kintari také podpořit, pro změnu finančními dary.


Naděje pro Tebe pomáhá onkologickým pacientům, a to včetně těch nejmenších. Nadační fond založila Květa Saturová, aby pomohla své kamarádce Štěpánce, která opakovaně onemocněla rakovinou. Příběh Štěpánky a Květy je natolik silný, až nás začalo mrazit v zádech a hned jsme se rozhodli pomoci také. Pro Naději pro tebe jsme zatím navrhli logo, pracujeme na vizitkách a plánujeme i další podporu.

 


Pomáháme