Zpět na úvod

Kariéra

Proč pracovat právě v Insidea?

Pátráme po :

My v Insidea svoji práci prostě milujeme, baví nás kreativa, profesionalita, individualita, samostatnost a možná se budeš bavit taky ty! Nechceme žádný týdenní nadšence nebo prázdný hlavinky co plní úkoly jako na běžícím páse. Chceme lidi, co se nebojí náročných misí, časové tísně a života na vlně, laně nebo kole, prostě kdekoliv v nestálém prostředí!

Jsme parta nadšenců co si prostřednictvím práce a vydělaných peněz plní svoje sny. Jestli to máš podobně, tak neváhej a toč – teda do našeho týmu naskoč.

Vpravo najdeš pozice, které čekají možná právě na tebe! Pokud se ani v jedné nenajdeš tak zariskuj. Pošli nám, co znáš, umíš, kde jsi byl, co si tam dělal, kam směřuješ a třeba i kolik za to chceš. Když zaujmeš tak si tě v té hromadě nudných emailů určitě najdeme ;-)

Jseš student? Máš chuť do práce a sršíš neotřelými nápady? Možná právě tebe chceme mezi nás! Zašli nám tvou představu budoucnosti u nás. Dost možná to dáme dohromady.

Jsi zděšen? Hromada práce, spousta skvělých lidí a nápadů ti nahání strach? Pak rychle utíkej! V opačném případě se těšíme na osudové setkání!

CV poprosíme zaslat sem : skvelyjob@insidea.cz a my se určitě ozveme.