Zpět na úvod

Jak pracujeme

krok 1

PRVNÍ KONTAKT A ANALÝZA ZADÁNÍ

Na samém počátku každé dílčí zakázky či projektu se snažíme o maximální vymezení základních očekávání, potřeb a představ. Toto zadání analyzujeme, oboustranně konzultujeme a na základě těchto informací připravíme předběžnou cenovou nabídku.

krok 2

KREATIVNÍ A GRAFICKÉ ŘEŠENÍ

V této fázi přikročíme k přípravě grafických či jiných kreativních řešení Vašeho zadání, které Vám jsou následně prezentovány. Po výběru a schválení nejvhodnějšího řešení přistupujeme k další fázi realizace.

krok 3

VÝVOJ A TVORBA

Realizujeme schválené kreativní řešení ve všech námi poskytovaných formách služeb od tvorby základního korporátního stylu, grafického zpracování tiskovin, velkoplošného digitálního tisku až po tvorbu webových projektů (konkrétně u realizace webových projektů postupujeme ve vícekolovém řízení daného projektu).

krok 4

PŘEDÁNÍ A DOKONČENÍ

Při předání a dokončení dílčí zakázky či projektu dbáme na 100% splnění Vašeho zadání v dohodnutém termínu. Tímto ovšem naše práce nekončí, ale víceméně začíná. Jsme Vám nadále k dispozici v nepřetržité zákaznické podpoře, přicházíme s návrhy na nová a kvalitativní vylepšení a jsme připraveni splnit Vaše další zadání.

INSIDEA - o nas - jak pracujeme