Zpět na úvod

SEO optimalizace a SEM marketing

Optimalizace pro vyhledávače učiní webové stránky nejen více viditelné, ale přivede vám jejich prostřednictvím více přesně cílených zákazníků.

Jedná se o velmi efektivní způsob, jak učinit vaši webovou prezentaci více prodejnou (přímá podpora prodeje), případně více viditelnou (podpora značky). Většina vaší konkurence, tedy alespoň ta, která na trhu něco znamená, pravděpodobně již svou prezentaci má pro vyhledávače více či méně optimalizovanou. Záleží tedy hlavně na Vás, zda Vám připadne z "koláče" internetového prodeje podstatná část, nebo z něj zbydou jen drobky. Otázka tedy nezní zda SEO ano či ne, ale pouze s kým a jakým způsobem. Čím dříve začnete, tím dříve začne optimalizace ve výsledcích vyhledávání přinášet své ovoce.

výsledky optimalizace pro vyhledávače

Základní principy SEO optimalizace pro vyhledávače

Většina lidí dnes na internetu hledá svůj vysněný produkt či služby prostřednictvím vyhledávačů. Je tedy důležité, aby vaše webová prezentace v těchto výsledcích byla vůbec k nalezení. Jenže již nestačí být jen vidět, nutností je dnes být vidět tak, aby vás poteciální návštěvník nalezl rychle a přesně. Rozhodně tedy dříve, než najde vaši konkurenci.

Pomůžeme vám pochopit jakým způsobem váš potenciální zákazník uvažuje, jak a co hledá, a následně upravit vaši webovou prezentaci tak, aby ji tito potenciální zákazníci viděli ve výsledcích vyhledávání mezi prvními ve vašem oboru.

Obrovskou výhodou je, že výsledky optimalizace pro vyhledávače lze snadno a přesně měřit.

Stručný postup naší práce při optimalizaci pro vyhledávače

V první řadě je třeba se osobně setkat a zjistit od vás co nejvíce informací o vaší značce, službách či zboží, které chcete na internetu nabízet. Optimalizace pro vyhledávače je formou marketingu, zajímat nás bude také představa o cílové skupině vašich zákazníků, abychom lépe pochopili kdo jsou a jaký produkt se jim snažíte s naší pomocí prodat. Podrobně vám vysvětlíme, jak SEO funguje, co můžete od výsledků naší práce očekávat a jakým způsobem výsledků dosáhneme:

  • Analýza vašich potenciálních zákazníků a způsobu, jakým na internetu hledají, tzn. způsobu jakým při troše snahy naleznou i vás
  • On-page optimalizace vaší webové prezentace. Důkladně prověříme a upravíme její kód a způsob jakým jej poskytuje vyhledávačům, zrevidujeme její texty a zaměříme se zoptimalizování těchto prvků v kontextu vyhledávačů.
  • Off-page optimalizace, tedy optimalizace jakýchsi vnějších vlivů, které na prezentaci působí v prostředí internetu. Jsou jimi zejména odkazy, které na vaši prezentaci ukazují. Ty stávající prověříme, zajistíme vhodný počet nových a navrhneme, jakým způsobem získávat další zpětné odkazy.
  • Prezentace výsledků naší optimalizace formou nezávislých statistik návštěvnosti, ve kterých vás naučíme číst
  • Návrh procesu dalšího postupu v rámci vaší strategie propagace na internetu

 

Pošlete nám své zadání

/hosting/www/insidea.cz/
Jméno a příjmení*
Společnost
Webové stránky
E-mail*
Telefon
Vaše zadání*
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Opište znaky z obrázku

Ukázka z této oblasti


PALLADIUM parkování - microsite

Pro podporu pronájmu parkovacích míst v OC PALLADIUM jsme vytvořili neotřelou a dynamickou microsite, pro kterou byla provedena optimalizace pro vyhledávače.


Integoo web

Pro společnost Integoo jsme navrhli design webu a připravili XHTML šablony.Hlavními požadavky na tento web byla maximální přehlednost poskytovaných informací a samozřejmě moderní a svěží design.

Další reference