Zpět na úvod

Naše služby

Insidea má rozsáhlé zkušenosti a hlavně obrovskou chuť řešit veškeré Vaše požadavky, ať už se jedná o vytvoření nové značky, uvedení nového výrobku na trh či inovativní webovou aplikaci. Bez ohledu na odvětví či obor, přinášíme vždy jedinečný pohled na všechny naše projekty.


Grafický design

Základem každého námi realizovaného projektu je dobrý nápad a koncept, který je efektivně přenesen do prezentované formy s použitím všech dostupných technologií.

Tvorba loga

Tvorba loga velmi úzce souvisí s korporátní identitou a celkovým vizuálním stylem společnosti. Rozhodně se tvorba loga řadí mezi ty nejsložitější grafické žánry a Insidea nabízí kreativu a mnohaleté zkušenosti právě v oblasti tvorby loga.


Vizuální styl

Vizuální styl a firemní identita jsou základním identifikačním znakem, který vypovídá o kvalitě svého zpracování, o profesionalitě dané společnosti, o moderním či konzervativním přístupu. Samotné pojetí vizuálního stylu může naznačit obor působení.

Webdesign

Již při návrhu klademe důraz na to, aby nově vzniklá prezentace respektovala dnešní trendy a byla v maximální možné míře přehledná, otevřená a přístupná konkrétní cílové skupině zákazníků. Webovou prezentaci chápeme jako marketingový nástroj.


SEO, SEM, PPC

Nabízíme optimalizaci výsledků stránek ve vyhledávačích, tzv. SEO optimalizaci výsledků hledání.

Produkce

Produkce a realizace je velmi široká oblast, kterou pokrýváme agenturními službami v oblasti zajištění reklamních materiálů, od kreativy a grafického designu, přes výběr vhodné technologie či materiálu až po samotnou realizaci.


Produktové foto

Fotíme imagové, produktové i reportážní fotografie. Tvoříme návrhy scénářů pro reklamní kampaně. Kromě samotného fotografování objektů jsme schopni zajistit kompletní produkční servis a nabídku lokací pro tyto práce.

Webhosting

Webhosting našich aplikací na výkonných linux serverech.

INSIDEA - nase sluzby